Shayakahve’de her 1000 TL’lik alışveriş, Starbucks® Mobil’de 15 Yıldız kazandırıyor!

Starbucks® Mobil’in yıldızları artık Shayakahve’de! Shayakahve.com.tr’den yapacağın her 1000 TL’lik alışveriş için 15 yıldız Starbucks® Mobil’de seni bekliyor. Üstelik yıldız kazanmak için tek yapman gereken, Starbucks® Mobil’e kayıtlı telefon numaran ile Shayakahve’de üyelik oluşturman. Detaylar:

  • Sepet tutarındaki her 1000 TL'ye 15 yıldız hediye olacak şekilde yıldız kazanımı katlanarak devam eder. Yıldız kazanım ön koşulu olarak www.shayakahve.com.tr ve Starbucks Mobil’deki telefon numarasının aynı olması gerekmektedir.
  • Yıldız kazanımı için 1000 TL minimum sepet tutarı bulunmaktadır. Sepet tutarındaki her 1000 TL'ye 15 yıldız hediye olacak şekilde yıldız kazanımı devam eder.
  • Kampanya yalnızca www.shayakahve.com.tr üzerinden yapılan alışverişlerde geçerlidir. Kazanılan yıldızlar yalnızca Starbucks mağazalarında harcanabilmektedir.
  • Kazanılan yıldızlar, siparişin teslim edildiğinde Starbucks® Mobil hesabına yansıyacaktır. Kazanılan yıldızların geçerlilik süresi, siparişin teslim alındığı tarih itibarıyla 30 gündür.
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Shayakahve'ye Özel
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Shayakahve'ye Özel
Ücretsiz Kargo
Yeni Ürün
Shayakahve'ye Özel
₺1.499,00 KDV Dahil
cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR